AQUA SANATURA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Oživení vody řízeným prouděním dle principů Viktora Schaubergera

Kde pomáháme

Vaše zkušenosti

"Voda v bazénu je na pohlazení sametová a celkově ji vnímám jako přátelskou"

K.B., Praha

Více »

POTŘEBUJETE PORADIT?

 

Rádi Vám pomůžeme!

 

Můžete volat: 

+420 603 106 098

 

nebo psát:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Václav Černý

BAZÉNY, WELLNESS, SPA

 

Síla horské bystřiny ve Vašem bazénu

 

Bazény, wellness a SpaPohyb je známkou života. V umělých okruzích bazénů či vířivek je dnes voda běžně ošetřována po chemické či mikrobiologické stránce, nicméně z fyzikálního hlediska postrádá správné hydrodynamické podmínky pro spontánní regeneraci – přirozenou revitalizaci, jako se tomu kontinuálně děje v neporušené přírodě.

Zjednodušeně řečeno, technologie revitalizace vody AQUA SANATURA vnáší do bazénové vody energii horské bystřiny, přičemž tato změna je pro velkou většinu koupajících pociťovatelná a je samozřejmě také laboratorně prokazatelná. Lze říci, že vitální, revitalizovaná voda občerstvuje a svou energii předává svému okolí – například koupajícím se osobám, namísto aby ji jako unavená až “mrtvá“, byť “nezávadná“ voda, člověku odebírala a organismus tak v konečném důsledku oslabovala.

 

Co lze očekávat od vody revitalizované technologií AQUASANATURA:

  • nezaměnitelný, až překvapivý pocit svěžesti a uvolnění od nahromaděného napětí a psychické zátěže, voda je pociťována jako měkčí, hedvábnější, hladší a příjemnější pro pokožku, což mimo jiné souvisí s vyššími hydratačními schopnostmi upravené vody
  • zlepšení mikrobiologické kvality vody v bazénech
  • výraznou redukci potřebného množství chlorové desinfekce (dle podmínek až o 50 %) při zachování předepsaných hodnot redoxního potenciálu, což se positivně projevuje v nižším podráždění pokožky, očí a sliznic
  • menší příchuť a zápach chloru i při nezměněném dávkování
  • voda zůstává déle čerstvá a čistá

Instalace revitalizační technologie je velmi přínosná jak u bazénů s chlorovou desinfekcí, tak také u bazénů s tzv. slanou vodou nebo ošetřených aktivním kyslíkem.

Bazény, wellness a Spa

Ve vodě revitalizované technologií AQUASANATURA je k dosažení žádoucích oxidačně-desinfekčních procesů zapotřebí menší dávky bazénové chemie. Laboratorně je například v případě chlorové desinfekce – chlornanu sodného – prokázána úspora až 30 % při dosažení stejné konečné hodnoty redoxního potenciálu. Zkušenosti z bazénové praxe však hovoří o úspoře až 50%.

 

Bazény, wellness a Spa