AQUA SANATURA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Oživení vody řízeným prouděním dle principů Viktora Schaubergera

Vaše zkušenosti

- vápenné usazeniny přestaly tvořit tvrdé krusty, ale vzhledem k fyzikální úpravě vody jsou teď pouze ve formě jemného poprašku, který lze otřít a jeho odstranění nevyžaduje žádné hrubé mechanické nebo chemické čištění postižených ploch

 

- při praní prádla jsem přestala používat změkčovací prostředky a není také potřeba žádných prostředků na dekalcifikaci (odvápňování) samotné pračky, totéž platí i o myčce nádobí

 

- při žehlení napařovací žehličkou s použitím revitalizované vody se nezanášejí parní trysky

 

- z vlastní zkušenosti potvrzuji zlepšení kvality vlasů a naprostou absenci potřeby používání zvláčňujících tělových krémů po koupeli

 

- v rychlovarné konvici se netvoří tvrdé vápenné usazeniny, jen lehký poprašek který lze lehce setřít

 

- pokojové rostliny jsou vitálnější, lépe rostou, netrpí chorobami a není potřeba je vy zvýšené míře přihnojovat

 

- naši domácí mazlíčci - kočky a pes - si spolehlivě vždycky k napití zvolí revitalizovanou vodu, pokud dostanou na výběr ze dvou misek (v jedné je revitalizovaná voda, ve druhé voda ze stejného vodního zdroje, ale bez revitalizace)

 

Více »

POTŘEBUJETE PORADIT?

 

Rádi Vám pomůžeme!

 

Můžete volat: 

+420 603 106 098

 

nebo psát:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Václav Černý

DOMÁCNOST A ZAHRADA

 

Život v každé kapce

 

Dle spontánních zkušeností stovek uživatelů vody oživené technologií AQUASANATURA® pokojové i zahradní rostliny lépe prospívají! Zelenina, ovoce, květiny i váš trávník pookřejí po zálivce oživenou vodou. 

Příčina je prostá. V upravené vodě dosahují látky vyšších aktivit díky dokonalejšímu rozptýlení v roztoku. I zde se projevují zvýšené hydratační schopnosti vody - potlačení elektrostatických interakcí mezi ionty rozpuštěných látek.

Lepší chuť a delší trvanlivost ovoce a zeleniny, vyšší výnosy, zdravější rostliny - to jsou hlavní přínosy užití revitalizované vody v zahradě i domácnosti.

Domácnost a zahrada

 

Příroda si už vybrala - co si zvolíte Vy?

 

Zvířata jsou ze své podstaty úzce spojena s přírodními silami. V tomto spojení vnímají mnohé, co nám lidem „moderní doby" již zůstává skryto. Proto pokud zůstávají trvale bdělá, jsou schopna snadno rozlišit, která voda lépe podporuje život a zdraví.

Domácnost a zahrada

Revitalizovaná voda má díky vyšší míře strukturní uspořádanosti hutnější konzistenci blízkou vodě z pramenů a studánek. Navíc u městské vody je úpravou snížen zápach po chlóru. Na základě degustačních zkoušek provedených nezávislým výzkumným ústavem má voda po revitalizaci posilňující, pročišťující a hřejivý efekt na organismus.

 

Čistý a útulný domov, který chrání přírodu

 

Prádlo s upravenou vodou  - dle druhu pracího prášku, tvrdosti vody a míry znečištění prádla je účinek praní vyšší až o 30%.

Tyto výsledky přinesly testy provedené na bělené i surové bavlně ve Výzkumném ústavu textilním v Brně. K praní byla užitá voda z brněnské vodovodní sítě, v prvním případě změkčená na iontoměniči, ve druhém nezměkčená. Jak patrno, revitalizace vody probíhá úspěšně jak u vody měkké, tak tvrdé.

Domácnost a zahrada

Při praní je možné dosáhnout úspory dle tvrdosti vody, typu pracího prášku, a míry zašpinění prádla až 33%.

 

Měkčí voda zdravě

 

Domácnost a zahradaPro uživatele revitalizačních zařízení AQUASANATURA® může být také velmi zajímavý efekt fyzikálního změkčení upravené vody. Díky jemnějšímu rozptýlení rozpuštěných látek v roztoku dochází k účinnému omezení tvorby vodního kamene ve vodovodním potrubí. Revitalizační technologie tak jako „vedlejší efekt“ energeticko-strukturního ozdravění vody chrání samotné rozvody vody a svým účinkem plně nahradí nebo dokonce předstihne různá zařízení proti vodnímu kameni založená na principech magnetického ovlivnění.

 

Domov a zaharada